-50%Půjč tři kola a průvodce máš se slevou.

Ubytování

Zpět na seznam

Wellnes Horal

Wellnes HoralPo bikování nezapomeňte na relaxaci. Ve Velkých Karlovicích si můžete užít koupání v každém ročním období v relaxačním centru Wellness Horal s termálními bazény v hotelu Horal v údolí Léskové.

Tvoří ho trojice bazénů se slanou vodou vyhřívanou až na 36°C - plavecký bazén dlouhý 20 metrů, stejně dlouhý zábavně relaxační bazén s jeskyní, divokou řekou a dalšími atrakcemi a malý dětský bazének s vodním hřibem. Po koupání můžete spočinout na vnitřní nebo venkovní terase s lehátky a dát si něco na pití či k zakousnutí ve Vital baru.

K bazénům přiléhá klimatizované kardio fitness centrum a saunový svět se saunami, párou, tepidáriem, venkovním a vnitřním whirlpoolem a dalšími procedurami. V největší Sauna Dome se několikrát denně konají saunovací rituály, které jsou zatím v tuzemsku spíše výjimkou. Unavenému tělu dopřejte některou z masáží s rodilými Thajkami, Srí Lančany a Filipínkami.

Termální bazény jsou otevřeny denně od 7:00 do 22:00, saunový svět od 10:00 do 22:00. Pro veřejnost je tu připravena široká nabídka zvýhodněných vstupenek - např. rodinné vstupné pro 2 dospělé a až 3 děti ve všední dny stojí 400 Kč, o víkendech 490 Kč. V den narozenin máte vstup zcela zdarma, stejně tak při objednání jakékoli masáže.

Užijte si relaxaci i zábavu v areálu, který díky termálním bazénům získal v říjnu 2011 Cenu Kudy z nudy za Podnikatelský počin roku.
www.wellnesshoral.cz

Partneři